fbpx

O mnie

Cześć!

Jestem Natalia 🙂

Z wykształcenia socjolog o specjalizacji komunikacja społeczna, certyfikowany i doświadczony spec. ds. reklamy oraz psycholog biznesu. Już od ponad 10 lat zajmuję się szeroko pojętym marketingiem online, grafiką, projektowaniem stron i sklepów online wykorzystując szereg gotowych i sprawdzonych narzędzi, które nieźle dziś ogarniam 🙂  Nie bawię się w programowanie od zera, bo po co, skoro jest tyle gotowych rozwiązań, który wystarczy tylko dostosować do swoich potrzeb. Wystarczy pogłówkować nieco i mądrze to rozplanować i wdrożyć.  

Kariera zawodowa…

5 lat spędziłam w agencjach reklamowych prowadząc i zarządzając szeregiem kampanii online, a od 5-ciu lat robię to na własną rękę. Na początku swojej kariery miałam wiele pytań, co do mechanizmów działania promocji i sprzedaży w Internecie. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam samodzielnie tworzyć swoje, autorskie produkty cyfrowe, które będą automatycznie się sprzedać bez mojej ingerencji wraz z całym zapleczem promocyjnym i sprzedażowym, tak by ograniczyć koszty prowadzonych działań oraz uwolnić mój czas. Kiedy zdobyłam już wystarczającą wiedzę na temat marketingu i sprzedaży, chciałam zgłębić podstawy kodowania stron. Kiedy już nabyłam i tę umiejętność, chciałam bliżej zaprzyjaźnić się z nielubianym niegdyś programem graficznym Adobe Photoshop , by samodzielnie tworzyć proste, estetyczne i skuteczne grafiki, które będę mogła wykorzystywać w procesie tworzenia i promocji moich produktów.


Pracując przez wiele lat w małych i większych agencjach reklamowych i nadzorując pracą grafików, programistów i copywriterów, metodą prób i błędów całego zespołu, nauczyłam się w końcu projektować użyteczne strony www, landing page’e strony sprzedażowe, czy konwertujące banery reklamowe i chwytliwe teksty reklamowe. Można powiedzieć, że żaden AdWords, czy reklama na Facebooku i Instagramie nie jest mi już dziś obca, choć wiem, że trendy, algorytmy i potrzeby klientów nieustannie się zmieniają. Mając to więc na uwadze, staram się na bieżąco za tym podążać i się rozwijać.

Z perspektywy 10-cioletniego doświadczenia wiem, jakie treści i kreacje wciąż dobrze się sprzedają, a jakie nie. Przetestowałam to na wielu kampaniach reklamowych zarówno w kraju, jak i na świecie. Wiem, o jakich porach lepiej publikować treści i reklamy, a o jakich nie. W jaki sposób dobierać kolorystykę i czcionki do kreacji reklamowych, by dobrze się klikały. Wiem, jak mierzyć efektywność działań i jak targetować dany produkt, czy usługę pod danego klienta. Wiem, jak szybko i tanio wdrożyć prosty i darmowy silnik mini sklepu internetowego bez niepotrzebnych, miesięcznych abonamentów. Wiem jak stworzyć piękną, responsywną stronę za naprawdę niewielki budżet.

Te i wszystkie inne rzeczy, które potrafię dziś wykonać sama, od A do Z, kiedyś były mi obce i dochodziłam do nich latami, można powiedzieć po omacku i amatorsko. Dziś wiem, że każdy z nas może zdobyć tę wiedzę, którą posiadam ja, by nie musieć wydawać kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych na start, kiedy wielu z nas nie posiada takiej kwoty na początku budowania swojej marki i biznesu online. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś naprawdę chce nabyć pewnych umiejętności niezbędnych do prowadzenia działań w przestrzeni internetowej, to je zdobędzie. Wystarczy dobry przewodnik, który poprowadzi krok po kroku, od początku do końca, praktycznie i przystępnie, przez proces tworzenia swojego biznesu i produktów online. Być może to właśnie ode mnie będziesz czerpać wiedzę, która przybliży cię do stworzenia swojego wymarzonego biznesu online, dzięki któremu będziesz mógł zarabiać, nawet wtedy kiedy śpisz…

Rozgość się u mnie 🙂

Ps. A ta mała lampka wina, to tak na dobry początek naszej znajomości i współpracy 🙂