fbpx

Program Wsparcia

Support 2.0 - program wsparcia biznesów

Cześć! Miło mi, że tu jesteś!

Nazywam się Natalia Kostrzewa. Jeśli nie wiesz jak dotrzeć z Twoimi produktami i usługami do odpowiednich klientów, potrzebujesz kogoś, kto fachowym okiem spojrzy na Twoje obecne działania, pomoże i podpowie Ci jak podkręcić sprzedaż w Social Media, jak ciekawie zaprezentować Twoje produkty i usługi wykorzystując m.in. krótkie filmiki reklamowe, które nie zrujnują Twojego budżetu, to jesteś w odpowiednim miejscu. Jestem tu, by pomóc Ci rozkręcić Twoją firmę lub markę osobistą w Sieci, nawet jeśli nie masz dużych zasięgów i ogromnego budżetu. Zadbam o każdy aspekt Twojej marki, od liftingu Twojej strony www, po dobór odpowieniej grupy docelowej, po koordynowanie kampanii reklamowych w internecie. Nic nie będzie się działo bez Twojej akceptacji i wcześniejszej konsultacji co do każdego przedsięwzięcia. Wszystko wytłumaczę i na bieżąco będę informować o postępie prac i efektach kampanii oraz zleconych mi zadań. Zrobię wszystko, by pomóc Ci rozwinąć Twoją firmę, a przede wszystkim, by zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i usług, wykorzystując sprytne narzędzia i techniki, które zaprocentują długofalowo. 

 


Odpowiadając na potrzeby moich klientów, szczegółnie klientek, stworzyłam Program SUPPORT 2.0 - tzw. WIRUALNĄ ASYSTĘ, w którym to spełniam się jako osoba, która współtworzy, rozwija i napędza sprzedaż ONLINE w firmach moich Klientów wykorzystując do tego systemy reklamowe oraz Social Media.

Program ten powstał także z myślą o osobach, które potrzebują  pomocy technicznej i merytorycznej w procesie tworzenia i promocji biznesu online, w tym tworzenia i sprzedaży e-booków oraz szkoleń online za pomocą zautomatyzowanych ścieżek zakupowych. W programie stawiam szczególny nacisk na zautomatyzowane działania także przy prowadzeniu komunikacji w Social Media ( lejki sprzedażowe, automatyzacje w DM), które sprawiają, że moi Klienci pracują mniej, a mądrzej!

 

Osobom korzystającym z PROGRAMU SUPPORT 2.0, czyli z mojego INDYWIDUALNEGO WSPARCIA w zakresie prowadzenia kampanii i komunikacji w Social Media,  pomagam także w procesie tworzenia skutecznych , intuicyjnych i zautomatyzowanych kampanii oraz mechanizów opartych o różne ścieżki zakupowe, które nie dość, że są rentowne to zwracają wszystkie koszty kampanii online. Ponadto, za dodatkową opłatną pomagam tworzyć i rozwijać biznesy online od tworzenia stron, sklepów online, treści i grafiki, po promocję i skuteczną sprzedaż opartą o sprawdzone zautomatyzowane narzędzia ( wycena indywidualna), obcinając tym samym niepotrzebne koszty, często ponoszone przez osoby, które nie są świadome, że można zrobić dokładnie to samo, ale o wiele niższym kosztem i bardziej skutecznie. Kładę duży nacisk na etap przedsprzedażowy oparty na ustaleniu grupy docelowej, przygotowaniu dobrego produktu i wyznaczeniu ścieżki komunikacji z klientem, która ma ostatecznie przełożyć się na sprzedaż.

Co dokładnie zyskujesz, decydując się na INDYWIDUALNĄ WSPÓŁRACĘ w PROGRAMIE SUPPORT 2.0 ?

Decydując się na współpracę ze mną:

  • - zyskujsz czas dla siebie i na ważniejsze sprawy związane z prowadzeniem Twojego biznesu. Delegowanie to konieczność, aby Twoja firma zaczęła stabilnie zarabiać z miesiąca na miesiąc.
  • - masz pewność, że Twoje konta i kampanie będą w pełni zaopiekowane przez fachowca, który działa na rynku Digital Marketingu i e-Commerce od lat. Mam także doświadczenie agencyjne.
  • - będziesz mieć w swoim teamie osobę zaufaną, na którą na prawdę możesz liczyć w każdym momencie. Odpowiadam na maile, telefony i wszelkie wiadomości na prawdę szybko.
  • - będziesz mógł liczyć na moją pomoc i know-how z zakresu Social Media i Digital Marketingu

Jeśli zatem jesteś zainteresowana/ y współpracą ze mną, napisz do mnie ( mail, formularz kontaktowy, messeneger), i przedstaw mi, z czym się obecnie borykasz, jakiej pomocy potrzebujesz w Twoim  biznesie, a być może odpowiem na twoje potrzeby, jeśli to będzie należeć do moich kompetencji. Jeśli nie spróbujesz, nie podejmiesz pierwszego kroku, to twój biznes nadal będzie tkwił w miejscu, w którym jest teraz. Uwolnij swój czas i pozwól, by ktoś pomógł ci spojrzeć na to co robisz świeżym, fachowym okiem.

UWAGA: Zapytaj najpierw o dostępność miejsc, ponieważ w każdym miesiącu mam ograniczoną ilość osób, z którymi współpracuję w tym programie.


 

Support 2.0 & Program wsparcia biznesów Online

W pakiecie taniej! Poniżej szczegółowy opis dotyczący konkretnego planu wsparcia biznesu online.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną poprzez ten formularz.