fbpx

Mini spoty reklamowe

Krótkie filmiki reklamowe

Jeśli zastanawiasz się jak w ciekawy sposób przedstawić Twoje produkty i usługi, to krótki filmik reklamowy, byłby do tego idealnym narzędziem.  Promowanie swojej firmy czy marki w wesji wideo jest dziś najlepszym i najskuteczniejszym sposobem dotarcia do właściwej grupy docelowej, pod warunkiem, że przekaz ten wykonany jest z pomysłem, właściwą muzyką w tle oraz odpowiednim doborem materiałów, które są spójne z marką/firmą. Jeśli jesteś zaintereowany/a taką formą promocji, skontaktuj się ze mną, a ja chętnie zaproponuję Ci strategię i pomysły na reklamę, które mogłyby zwiększyć świadomość Twojej marki i zyskać nowych klientów w szybszym tempie, dobierając odpowiednie kanały sprzedaży.

 

 

Dla kogo ta forma reklamy?

Dla osób działających online, ale także firm starcjonarnych sprzedające produkty i świadczące usłygi z przeróżnych branż. Forma video jest wlaściwą formą promocji dla niemal każdej branży od budowlanej poczynając, na usługach hotelarskich, konsmetycznych kończąc.

  • Gdzie i jak można wykorzystać reklamę video?

  • Reklamę w formie mini video można promować w serwisach społecznościowych , jak Facebook czy Instagram oraz wykorzystując narzędzia takie jak YouTube lub Google Adwords